ÕHK-ÕHK PÄIKESEKOLLEKTOR

Igal aastal kallineva energiahinna eest aitab kaitsta vaid sellise energia kasutamine, mille hind ei sõltu inimtegevusest. Päike paistab olenemata naftavarude vähenemisest.

Päikeseenergia kasutamine on senini olnud fossiilsete energiate kasutamisega võrreldes kallis.

Energiahindade tõusuga ja tehnoloogiate arenemisega on muutunud aga kättesaadavaks ja TASUVAKS päikese abil õhu soojendamine.

Kollektor toodab soojusenergiat mitte ainult särava päikese all, vaid ka läbi pilvede! Päikesekiirgust neelab spetsiaalne Saksamaal toodetud selektiivne päikesekiirguse absorbeerija. Just see eriline absorbeerija annabki tänapäevase võimaluse kasutada tasuvalt ära päikeselt saadavat soojust! Seetõttu saab märkimisväärselt soojusenergiat eestimaa oludes veebruarist novembrini.

Õhk-õhk päikesekollektor sobib nii toetavaks kütteks elumajale, kui ka pikendamaks tuduvalt suvemajade ja muude hooajaliste ruumide kasutusaega!

Ülimalt sobiv on kollektorit kasutada ka garaažide, laohoonete ja töökodade kütteks.

Õhk-õhk päikesekollektor on just see, mida vajate, sest hetkel on vaid õhk-õhk päikesekollektor praeguste fossiilsete energiahindade puhul tasuv.

Õhk-õhk päikesekollektori paigaldamine tasub ennast juba loetud aastatega.

Õhk-õhk päikesekollektor LJA2000-1000FLAT on kõigest 2m kõrge, 1m lai ja 0,3m sügav konstruktsioon, mida on kerge paigaldada hoone seinale.

Sellise kollektori soojendab edukalt mitmekümne ruutmeetri suuruseid eluruume või muid hoone osasid. Suuremate pindade ja erinevate ruumide puhul võib paigaldada mitu kollektorit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga